Home / Genel / EMLAKÇILARDAN KRTİK GÖRÜŞMELER

EMLAKÇILARDAN KRTİK GÖRÜŞMELER

Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası(MESO) ve Emlak Müşavirleri Derneği(MEMDER) Başkanı Bahattin Akyüz yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manisa Valisi Ahmet Deniz‘i ve Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız’ı makamlarında ziyaret etti.

Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) ve Emlak Müşavirleri Derneği (MEMDER) Başkanı Bahattin Akyüz ve Yönetimi Vali Ahmet Deniz’i ve Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız’ı ziyaret ederek Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Ziyaretinde Vali Ahmet Deniz’e ve Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız‘a çiçek takdim eden Başkan Bahattin Akyüz, kendilerini kabulü nedeniyle teşekkür ederek Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını ve çalışmalarında başarılar diledi.Başkan Akyüz yönetimini tanıtarak oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Vali Ahmet Deniz ve Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, ziyaretleri nedeniyle Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Vali Ahmet Deniz, alın teriyle ekmeğini kazanan esnafların toplumun önemli bir kesimini oluşturduğunu belirterek, “esnafımızın yüzü gülerse bizlerin de yüzü güler” diye konuştu. Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, Manisa’nın tarım, sanayi ve ticaret şehri olduğunu belirterek, Manisa ve Esnafımız için üzerimize düşen her türlü desteği vermeye gayret göstereceğini belirtti.

MESO HABERLERİ

14 ARALIK 2018 CUMA